FreeStart Matka- ja Spordiklubi

 

gallery/logo 2016-4

 

Päev täis puhast matkarõõmu!

 

gallery/fb_icon
 Maraton:     Ao-Kamari

 

Matkasõit:    Rutikvere-Kamari

 

Stardiprotokoll

Stardinr

Paadiklass

Võistkonna nimi

Võistlejate nimed

Klubi/Ettevõte

Riik

101

C2MEN

Tiim Scoutspataljon

Sander Kabur, Artur Raudna

   

EST

102

K2WOM

Uppund kanad

Kerli Noormänd, Liina Viira

  

EST

103

C2MIX

KriMel

Kristel Jukk, Meelis Stroo

   

EST

104

C2MIX

Kanuustikud

Mariliis Kampus, Martti Miller

   

EST

105

C2MEN

Gena ja Potsataja

Argo Koovit, Koit Mihkelson

AS Konesko

EST

106

BOAT

Nälg ja Võlg

Ahti Heinmets, Tõnu Velsimäe

AS Konesko

EST

107

K1MEN

Laev

Didzis Sedlenieks

Vecpiebalga Kayaking Club

LAT

108

C2MIX

Seiklejad

Andre Must, Ege-Grete Engbusk

FreeStart Matka- ja Spordiklubi

EST

109

C2MEN

TT&TT

Tristan Tsopp, Toomas Tsopp

      

EST

110

C2MIX

Humal ja Päts

Taavi Kolbin, Eliko Kolbin

Humal ja Päts OÜ

EST

111

C2MEN

Põhja Konn

Tamor Erikson, Mehis Prits

FreeStart Matka- ja Spordiklubi

EST

112

K1MEN

Sneakyfucks

Silver Kütt

   

EST

113

K1MEN

JK Atli

Tiit Kivisild

JK Atli

EST

114

K1WOM

Liisi

Liisi Tamre

   

EST

115

C2WOM

Hilja Halada

Merje Matvere, Kairit Pahk

     

EST

116

K1MEN

Söögitakso

Igor Petrovitski

    

EST

117

K1WOM

Söögitakso

Olga Sestaeva

    

EST

118

C2MEN

Kühveldajad

Mihkel Vijar, Olev Viiberg

   

EST

119

K1MEN

Raadi RD

Rivo Lemmik

     

EST

120

C2MEN

Rahulikud Poisid

Sigmar Kasuk, Indrek Palo

    

EST

121

K1MEN

Ugala

Ragmar Riismaa

      

EST

122

C2MEN

Vandersellid

Heiki Raimets, Erki Raimets

    

EST

123

K1WOM

Viimane hapupiimane

Annika Kaskma

    

EST

124

C2MEN

Fishingtrips

Jarko Jaadla, Mattias Oja

    

EST

125

C2MIX

Floraserve OÜ

Kahro Urm, Gerli Hallikas

Floraserve OÜ

EST

Stardinr

Paadiklass

Võistkonna nimi

Võistlejate nimed

Klubi/Ettevõte

Riik

1

C2MEN

       Kriimsilm

Ardo Luhakivi, Eero Valge


      EST

2

C2MEN

Kiili Kanuu Model II

  Ott Väli, Viljar Sinimeri


      EST

3

C2MEN

SK Arena

Priit Mõtsmees, Ivar Parmas

SK Arena

EST

4

C2MIX

Säärane Mulk

Maili Kahu, Vahur Kahu

   

EST

5

C2MIX

Paunvere Punt

Signe Kaasik, Margus Kaasik

   

EST

6

K1WOM

Vihane Vapsik

Seiu Altmäe

    

EST

7

K1WOM

360 Kraadi

Linda Tetsmann

360 Kraadi

EST

8

K1WOM

360 Kraadi

Triin Ivandi

360 Kraadi

EST

9

K2WOM

Mahemoorid

Eeva Männamäe, Mervi Kreem

  

EST

10

K2MIX

Aix Team

Greta Silberg-Käärik, Haiko Käärik

    

EST

11

K2MIX

Tubli Praks

Merle Tubli, Ivar Praks

   

EST

12

K2MIX

Kõrvits ja Potso

Taavi Kõrvits, Eva Jerotskaja

    

EST

13

K2MEN

Elukogenematud

Jaanus Mägi, Tauri Okas

Astro Baltics-Memphis

EST

14

K2MEN

Metsanurga

Aivar Tikenberg, Raivo Männik

  

EST

15

K2MEN

Team Sinimütsike

Meelis Moorits, Tõnu Paljas

  

EST

16

K2MEN

Pirita Aerutamisklubi

Teet Vähesoo, Martin Ilumets

Pirita Aerutamisklubi

EST

17

K1MEN

Tahe Outdoors

Andres Kaju

Tahe Outdoors

EST

18

K1MEN

Aidu Spordiklubi

Hardi Murula

Aidu Spordiklubi

EST

19

K1MEN

Ruslan Sumadan

Ott Maasikas

      

EST

20

K1MEN

Diskokuul

Hannes Tähtsalu

        

EST

21

K1MEN

Siim Peetris

Siim Peetris

       

EST

22

K1MEN

Must Süst

Olavi Maasikas

       

EST

23

K1MEN

Hannes Kase

Hannes Kase

   

EST

24

K1MEN

Nautleja

Janek Sillamaa

  

EST

25

K1MEN

Nautlejad

Rene Luik

    

EST

26

K1MEN

Kormoran Kayak

Aivar Arike

  

EST

27

K1MEN

Marka

Karl Oissar

    

EST

28

K1MEN

Ave

Fred Viirmaa

    

EST

29

K1MEN

Neljaskordne

Maa Rott

    

EST

30

K1MEN

Shrike 1

Ivo Linask

Pirita Aerutamisklubi

EST

31

K1MEN

360 Kraadi

Tanel Porkveli

360 Kraadi

EST

32

K1MEN

Megapets

Peeter Soosaar

     

EST

33

K1MEN

360 Kraadi

Martin Luts

SS Sparta

EST

34

K1MEN

360 Kraadi

Raimo Sindonen

360 Kraadi

EST

35

K1MEN

Pirita Aerutamisklubi

Urmas Varm

Pirita Aerutamisklubi

EST

36

K1MEN

EastPole Kayaks

Ahti Reinup

EastPole Kayaks

EST